Ukuphakama-F1
Ibhasikidi yokuhlanza ngomjovo, iraki yebhasikidi yokuhlanza ngomjovo, imodyuli yokufaka umjovo
Isetshenziselwa ukuhlanza amapayipi.
| Izinto | Insimbi engagqwali engu-316L |
| Umbala | Insimbi engagqwali e-Matte |
| Ububanzi besikhombikubona esisheshayo | 32mm |
| Inani lama-nozzles | 116pcs |
| Ukuphakama kohlaka | 150mm |
| Ukuphakama okuhlanzwa ngepayipi | 585mm |
Irakhi yokuhlanza ibhasikidi yohlobo lomjovo enembobo yokuxhuma
Layisha kwesobunxele nakwesokudla kwebhasikidi lemojuli
Faka amanzi ahlanzekile angena ngokushesha, ahlanze usuka kubhasikidi wemojuli ungene ku-nozzle ngayinye yemojuli yomjovo
| Ubukhulu bangaphandle, Ukuphakama ngama-mm | 279mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ububanzi ngama-mm | 558mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ukujula ngo-mm | 352mm |
| Isisindo sengqikithi | kg |