Isikhathi-1
Inkazimulo-2
I-Aurora-2
I-Aurora-F2
I-Flash-F1
Ibhasikidi yokuhlanza ngomjovo, iraki yebhasikidi yokuhlanza ngomjovo, imodyuli yokufaka umjovo
Isetshenziselwa ukuhlanza amabhodlela esampula.
| Izinto | Insimbi engagqwali engu-316L |
| Umbala | Insimbi engagqwali e-Matte |
| Ububanzi besikhombikubona esisheshayo | 32mm |
| I-nozzle yomjovo | ф2.5mmxH45mm |
| Inani lama-nozzles | 119pcs |
| Isibambi sesiphambano | 119pcs |
Irakhi yokuhlanza ibhasikidi yohlobo lomjovo enembobo yokuxhuma
Layisha kwesobunxele nakwesokudla kwebhasikidi lemojuli
Faka amanzi ahlanzekile angena ngokushesha, ahlanze usuka kubhasikidi wemojuli ungene ku-nozzle ngayinye yemojuli yomjovo
| Ubukhulu bangaphandle, Ukuphakama ngama-mm | 114mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ububanzi ngama-mm | 190mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ukujula ngo-mm | 490mm |
| Isisindo sengqikithi | 4.1kg |