Inkazimulo-2
I-Aurora-2
I-Aurora-F2
I-Flash-F1
Ibhasikidi yokuhlanza ngomjovo, iraki yebhasikidi yokuhlanza ngomjovo, imodyuli yokufaka umjovo
Imodyuli ehlanganisiwe inamapayipi angu-28, ama-flask angu-8 e-erlenmeyer flask/flask/volumetric flask/measuring cylinder, njll.
| Izinto | Insimbi engagqwali engu-316L |
| Umbala | Insimbi engagqwali e-Matte |
| Ububanzi besikhombikubona esisheshayo | 32mm |
| I-nozzle yomjovo | ф6mmxH220mm |
| Inani lama-nozzles | 36pcs |
| Izihlalo zamapayipi | 28pcs |
| Isibambi sesiphambano | 8pcs |
Irakhi yokuhlanza ibhasikidi yohlobo lomjovo enembobo yokuxhuma
Layisha kwesobunxele nakwesokudla kwebhasikidi lemojuli
Faka amanzi ahlanzekile angena ngokushesha, ahlanze usuka kubhasikidi wemojuli ungene ku-nozzle ngayinye yemojuli yomjovo
| Ubukhulu bangaphandle, Ukuphakama ngama-mm | 255mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ububanzi ngama-mm | 190mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ukujula ngo-mm | 493mm |
| Isisindo sengqikithi | kg |