Inkazimulo-2
I-Aurora-2
I-Aurora-F2
I-Flash-F1
Ibhasikidi yokuhlanza ungqimba olungaphezulu, Ibhasikidi yokuhlanza ungqimba oluphakathi, Ibhasikidi yokuhlanza ungqimba oluphezulu, Ibhasikidi yokuhlanza ungqimba oluphakathi, Ibhasikidi yemodyuli yengqimba ephezulu, Ibhasikidi yemodyuli yengqimba ephakathi
Ifakwe kumshini wokuwasha ongqimba oluphindwe kabili noma kathathu, ifakwe amamojula ahlukene okujova, izingilazi zelebhu ezingasetshenziswa kabusha, izinto zobumba, amapulasitiki, insimbi engagqwali njalo njalo.
| Izinto | Insimbi engagqwali engu-316L |
| Umbala | Insimbi engagqwali e-Matte |
| Irola yomsebenzi | Isithupha |
| Umlawuli wesikhundla | Okubili |
| Isiqapheli sebhasikidi | Okukodwa |
| Uhlamvu lwebhasikidi olucindezelwayo oludonswayo | 550mm |
| Ububanzi besikhombikubona esisheshayo | 32mm |
Irekhi yebhasikidi enokuxhumeka kwemojuli
Igumbi lokuhlanza lokungena kanye nelokukhipha ngesandla
Ukuthwala isitimela somhlahlandlela wensimbi engagqwali nhlangothi zombili
Faka amanzi ngokushesha, uwageze kusukela ngemuva kwesiqondiso segumbi ungene kumojuli ngayinye yokujova
| Ubukhulu bangaphandle, Ukuphakama ngama-mm | 140mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ububanzi ngama-mm | 536mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ukujula ngo-mm | 562mm |
| Isisindo sengqikithi | 3.35kg |