Izingcaphuno ezisheshayo nezingcono kakhulu, abeluleki abanolwazi ukukusiza ukhethe ikhambi elifanele elifanela zonke izidingo zakho, isikhathi esifushane, isibambo sekhwalithi esinomthwalo wemfanelo kanye nemikhiqizo nezinsizakalo ezihlukile zokukhokha nokuthumela izindaba ze-OEM Supply China UL Utx355b DC12V IP67 SMD2835 Injection LED Sign Module, Siyakwamukela ukuthi uhlole iyunithi yethu yokukhiqiza futhi ubheke phambili ekwakheni ubudlelwano bebhizinisi obamukelayo nabathengi ekhaya lakho nakwamanye amazwe eduze nesikhathi eside.
Izingcaphuno ezisheshayo nezingcono kakhulu, abeluleki abanolwazi ukukusiza ukhethe ikhambi elifanele elifanela zonke izidingo zakho, isikhathi esifushane, isibambo sekhwalithi esinomthwalo wemfanelo kanye nemikhiqizo nezinsizakalo ezihlukile zokukhokha nokuthumela izindaba ze-Imodyuli ye-LED yaseShayina, Imojuli Yokujova, Sihlala sakha ubuchwepheshe obusha ukuze senze lula ukukhiqizwa, futhi sinikeze izimpahla ngamanani ancintisanayo kanye nekhwalithi ephezulu! Ukwaneliseka kwamakhasimende kuyinto eza kuqala kithi! Ungasivumela ukuthi sazi umbono wakho wokuthuthukisa umklamo oyingqayizivele wemodeli yakho ukuze uvimbele izingxenye eziningi ezifanayo emakethe! Sizokunikeza isevisi yethu engcono kakhulu ukuze sanelise zonke izidingo zakho! Qiniseka ukuthi usithinta ngokushesha!
Inkazimulo-2
I-Aurora-2
I-Aurora-F2
I-Flash-F1
Ibhasikidi yokuhlanza ngomjovo, iraki yebhasikidi yokuhlanza ngomjovo, imodyuli yokufaka umjovo
Isetshenziselwa ukuhlanza izingilazi zelebhu, njengeflashi le-erlenmeyer, iflashi elingunxantathu, iflashi eliyindilinga elingezansi, iflashi eliyisicaba elingezansi, iflashi elinomthamo, nesilinda yokulinganisa.
| Izinto | Insimbi engagqwali engu-316L |
| Umbala | Insimbi engagqwali e-Matte |
| Ububanzi besikhombikubona esisheshayo | 32mm |
| I-nozzle yomjovo | ф6mmxH220mm |
| Inani lama-nozzles | 8pcs |
| Inani labanikazi | 8pcs |
| Ukubeka izingcezu zentwasahlobo | 8pcs |
| Ukugqoka kwababambeli | PA |
Irakhi yokuhlanza ibhasikidi yohlobo lomjovo enembobo yokuxhuma
Layisha kwesobunxele nakwesokudla kwebhasikidi lemojuli
Faka amanzi ahlanzekile angena ngokushesha, ahlanze usuka kubhasikidi wemojuli ungene ku-nozzle ngayinye yemojuli yomjovo
| Ubukhulu bangaphandle, Ukuphakama ngama-mm | 253mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ububanzi ngama-mm | 140mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ukujula ngo-mm | 488mm |
| Isisindo sengqikithi | 0.9kg |