Inkazimulo-2
I-Aurora-2
I-Aurora-F2
I-Flash-F1
Ibhasikidi yokuhlanza engajoviwe
Ifanelekela imithambo enomlomo obanzi, izinkomishi zokulinganisa, njll.
| Izinto | Insimbi engagqwali engu-316L |
| Umbala | Insimbi engagqwali e-Matte |
| Izibambo ezincane zasentwasahlobo | 18 |
| Ukuphakama | 105mm |
| Isikhala | 60mm |
| Izibambo ezinkulu zasentwasahlobo | 10 |
| Ukuphakama | 175mm |
| Isikhala | 60mm |
Imodyuli yebhasikidi
| Ubukhulu bangaphandle, Ukuphakama ngama-mm | 186mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ububanzi ngama-mm | 220mm |
| Ubukhulu bangaphandle, Ukujula ngo-mm | 445mm |
| Isisindo sengqikithi | kg |