| Ipharamitha eyisisekelo | |
| Izinga lokushisa lokusebenza | 5-40ºC |
| Amandla kagesi | 220V/50Hz noma 380V/50Hz |
| Ucingo lukagesi | 2m/5*10m2 |
| Amandla okushisa | 4KW/9KW |
| Amandla aphelele | 5KW/11KW |
| Igumbi lokuwasha | Insimbi engagqwali engu-316L |
| Iphaneli yangaphandle | Insimbi engagqwali engu-304 |
| Umthamo | 308L |
| Iphampu ye-Peristaltic | Izingcezu ezimbili |
| Izinhlelo | Okuzenzakalelayo okungu-36, okwenziwe ngokwezifiso okungu-100+ |
| Izinga lokushisa lokugeza | kufika ku-95ºC |
| Imbobo ye-RS 232 | Ukudlulisa ulwazi lwedatha kusuka kumshini wokuwasha |
| Isikrini sokuthinta | Isikrini sombala esingu-7″ |
| Ubukhulu bangaphandle | Ukuphakama/Ukuphakama/Ukuphakama: 990*612*750mm |
| Isisindo | 120KG |
| Inzwa yokushisa | I-PT1000 |
| Ukuxhumeka kwe-inthanethi kuyatholakala | |
| Ifasitela elibonakalayo emnyango | |
| Uhlelo lokuqapha ukuhanjiswa komoya ukuze kuhlanjululwe | |
| Iphampu yokuqinisa amanzi ahlanzekile iyatholakala | |
| I-condenser yomusi esebenza kahle kakhulu | |
Isingeniso somsebenzi
1. Inketho yokuqala nokulibaziseka: Ukuwasha okuhleliwe ngokubala phansi noma ukulungisa isikhathi
2. Umsebenzi uvikelwe amazinga ahlukene ephasiwedi
3. Uhlelo lokulawula: Ukulawulwa kwekhompyutha encane, i-RS485, ukuhlukaniswa kwama-Opto-couplers, i-chip yangempela engenisiwe, ukudluliswa kwesignali okukude kuvikelwe.
4. Uhlelo lomnyango oluzenzakalelayo
5. Uhlelo lokujikeleza: Umsebenzi wokuqala imvamisa eguquguqukayo Ukugeleza kwephampu yokujikeleza: 0-600L/min Ukuqapha ingcindezi kanye nokuwasha okulwa negwebu ukuqinisekisa ukuhlanza okuphumelelayo Futha ingalo ngesihloli sejubane ukuze uxwayise isithiyo
6. Uhlelo lokuhlanza i-rack: I-rack yokuhlanza ingashintshwa kunoma yiliphi izinga. Ukuguquguquka kokugeza nge-injection enezinga elihlukahlukene kanye nobhasikidi abashintshaniswayo. Izimbobo zamanzi ezingaphezu kwezintathu ezine-valve evaliwe ngokuzenzakalelayo. Ukuhlonza okuzenzakalelayo kubhasikidi nokulawula ukugeleza kwamanzi
7. Ukuphakama komthamo: Ukuphakama kokuhlanza okulizinga elilodwa: 70cm Ukuphakama kokuhlanza okulizinga ezimbili: 46cm Ukuphakama kokuhlanza okulizinga ezintathu: 17cm



I-Hangzhou Xipingzhe Instrument Technology Co., Ltd
I-XPZ ingumkhiqizi ohamba phambili we-ilebhuumshini wokuwasha izingilazi, otholakala edolobheni laseHangzhou, esifundazweni saseZhejiang, eChina. I-XPZ igxile ocwaningweni, ekukhiqizeni nasekuhwebeni umshini wokuwasha izingilazi ozenzakalelayo osetshenziswa ku-Bio-pharma, ezempilo yezokwelapha, indawo yokuhlola ikhwalithi, ukuqapha ukudla, kanye nensimu ye-petrochemical.
I-XPZ izibophezele ekusizeni ukuxazulula zonke izinhlobo zezinkinga zokuhlanza. Singumhlinzeki oyinhloko weziphathimandla zokuhlola zaseShayina kanye namabhizinisi amakhemikhali, okwamanje uhlobo lwe-XPZ lusakazeke nakwamanye amazwe amaningi, njenge-India, i-UK, i-Russia, iNingizimu Korea, i-Uganda, iPhilippines njll., i-XPZ inikeza izixazululo ezihlanganisiwe ngokusekelwe kwisidingo esenziwe ngokwezifiso, kufaka phakathi ukukhethwa komkhiqizo, ukuqeqeshwa kokufakwa nokusebenza njll.
Sizoqoqa izinzuzo ezengeziwe zebhizinisi ukuze sinikeze imikhiqizo emisha enekhwalithi ephezulu kanye nensizakalo enhle kakhulu, ukuze sigcine ubungane bethu besikhathi eside.

Umbukiso

